KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204490
nr 1420 4490
Carl Olof Petersen, Ringsjön, Skåne. Signerad. Olja på duk, 63x79cm, yttermått inklusive ram: 78x95cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:09:31
27/9 19:01:30
27/9 19:05:18